DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS HAYATI
REKTÖR'DEN MESAJ Kktccell
REKTÖR'DEN MESAJ Kktccell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNİN SANAL KAMPÜSÜ

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

REKTÖR'DEN MESAJ

YazarMesaj
Admin
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
Admin

Cinsiyet Erkek
Başarı sistemi : 23
Ruh Hali : 13
Takım : Galatasaray

Cüzdan
Altın Altın: 10

REKTÖR'DEN MESAJ Empty
MesajKonu: REKTÖR'DEN MESAJ   REKTÖR'DEN MESAJ I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 2:31 pm

Sevgili Öğrencimiz,

Zorlu bir sınav sürecinin ardından, Üniversitemizi seçerek bizlere katılmakla, bundan sonraki yaşamınızı şekillendirecek çok sağlam bir adım atmış bulunuyorsunuz. Bu başarınızdan dolayı, sizi ve ailenizi en içten duygularımla kutluyorum.

Girne Amerikan Üniversitesi’nin başta doğal güzelliğe sahip ortamında ve Girne insanının sıcak misafirperverliğiyle, güvenli, sakin ve huzurlu bir öğrenim hayatı sizi bekliyor. Girne Amerikan Üniversitesi, mimari gelişmesi halen sürmekte olan modern kampüsünde tüm ihtiyacınız olan akademik, kültürel, sosyal ve sportif imkanlarıyla hayallerinize uygun bir gelecek sunuyor.

Günümüzün bilim ve teknolojiye dayalı rekabet ortamında kişilerin başarısını belirleyen en önemli etken eğitimleridir. Bu bilinçle donanmış olan GAÜ, 25 ayrı ülkeden gelen kaliteli öğretim kadrosu ve 50’yi aşan değişik ülkelerden gelen siz öğrencilerimize yaşam boyu öğrenme, eleştirel düşünme, yaratıcı olma, sorumluluk alma, etkili iletişim kurma, takım halinde çalışma, bilgiye ulaşma ve bilgiyi uygulama, farklı kültürleri anlama ve farklı kültürel ortamlarda çalışma gibi, 21 yüzyılda her bireyin gerekli olan temel becerileri kazandırma sorumluluğunu üstlenmiştir.

GAÜ’nün Canterbury İngiltere ve Singapur kampüsleri dışında, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da bulunan üniversitelerle işbirliği yapması, ortak programlar yürütmesi, Üniversitemizi 3 kıtada ayağı olan uluslararası bir üniversite haline getirmiştir.

Siz öğrencilerimizle birlikte başarıyı mutluluğu ve onurlu bir geleceği paylaşmak en önemli hedefimizdir. Bu hedeflere birlikte koşacağız. Girne Amerikan ailesi adına hepinize hoşgeldiniz diyor, başarılar ve esenlikler diliyorum.

Sevgı ve Saygılarımla,

Prof.Dr.Yıldırım ÖNER
Rektör
https://dauforum.yetkin-forum.com

REKTÖR'DEN MESAJ
1 sayfadaki 1 sayfası