DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS HAYATI
Kariyer ve Eğitim Anketi Kktccell
Kariyer ve Eğitim Anketi Kktccell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNİN SANAL KAMPÜSÜ

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kariyer ve Eğitim Anketi

YazarMesaj
enes
Eğitim Bölüm Sorumlusu
Eğitim Bölüm Sorumlusu
enes

Cinsiyet Erkek
Başarı sistemi : 6

Cüzdan
Altın Altın: 0

Kariyer ve Eğitim Anketi Empty
MesajKonu: Kariyer ve Eğitim Anketi   Kariyer ve Eğitim Anketi I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 1:27 pm

Doğu Akdeniz Üniversitesi trendence Graduate Barometresinde yer alan 755 üniversitelerinden biridir. Şu an önünüzde bulunan kariyer ve eğitim anketi Avrupanın en büyük anketidir.
Anket akademik durumunuzdan ne kadar memnun olduğunuzu, gelecekteki kariyerinizden neler beklediğinizi ve belirli işverenlerden neler umduğunuz konusunda sorular içermektedir. Bu anket ile Avrupa genelinde öğrencilerin düşüncelerini belirtmelerini sağlıyoruz ve diğer Avrupa ülkeleri ile var olan benzerliklerini ve farklılıklarını araştırıyoruz. Hedefimiz sizlerin yüksek okuldan iş piyasasına daha kolay geçiş yapabilmenizdir.
Bu yüzden sizleri trendence Graduate Barometresine katılmaya davet ediyoruz. Kariyer ve Eğitim anketimiz online metoduyla hem kolay hemde çabuk doldurulabiliniyor. Vereceğiniz cevapların kesinlikle gizli tutulacağı ve yasal koruma altında olacağı konusunun da altını özellikle çizmek istiyoruz.
Anketi tamamladıktan sonra kendi sonuçlarınızı Türkiye ve Avrupadaki diğer öğrencilerin sonuçları ile karşılaştırabilirsiniz.
Bu anketi ortağımız olan trendence aracılığı ile yürütüyoruz.
Bu ankete katıldığınızda sizin adınıza TÜRK KIZILAYI’na bağışta bulunulmaktadır.
Katılım için lütfen aşağıda belirtilen ve portalınızda bulunan bağlantı linkini tıklayınız.

https://www.trend-surveys.com/uc/esb8/?a=1

Kariyer ve Eğitim Anketi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Referandum Anketi ;
» KARİYER MERKEZİ
» kariyer kahvesi
» Ders-Öğretim Elemanı Değerlendirme Anketi
» Mezunlarla İletişim ve Kariyer Merkezi