DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS HAYATI
açılımm(kürt açılımı) Kktccell
açılımm(kürt açılımı) Kktccell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNİN SANAL KAMPÜSÜ

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

açılımm(kürt açılımı)

3 posters
YazarMesaj
enes
Eğitim Bölüm Sorumlusu
Eğitim Bölüm Sorumlusu
enes

Cinsiyet Erkek
Başarı sistemi : 6

Cüzdan
Altın Altın: 0

açılımm(kürt açılımı) Empty
MesajKonu: açılımm(kürt açılımı)   açılımm(kürt açılımı) I_icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 6:30 pm

beyler ülkemde daha üç gün önce 7 sehit veriirken kimse bize açılımdan bahsetmesin ilk önce dağdaki ve sehirdeki pislikleri temizlesin sonra açılım kolayy alayına açarızz Very Happy
kral
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
kral

Başarı sistemi : 1

MesajKonu: Geri: açılımm(kürt açılımı)   açılımm(kürt açılımı) I_icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 9:55 pm

aynen katılıyorum arkadaşım.
açılım öyle anlaşma yoluyla falan olmaz,
açılım nasıl olur? diye sorarsanız; bir sabah kalkmışız ortalık sessiz sadece postal sesleri var. işte o postal seslerini duyduğumuz an açılım olmuş olur.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
enes
Eğitim Bölüm Sorumlusu
Eğitim Bölüm Sorumlusu
enes

Cinsiyet Erkek

Cüzdan

MesajKonu: Geri: açılımm(kürt açılımı)   açılımm(kürt açılımı) I_icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 10:24 pm

walla asıl içimin acıdığı bastakınlerin suçunu kahraman askerimiz ve ocağına kor düşen ailelerimiz çekiyoo. ama allah tüm sehitlerimizi cennet gibi bir ödülle müjdeliyor. canını kahramanca veren şehitlerimiz eminim çok mutlular şimdi
güz güzeli
Bayan Mod
Bayan Mod
güz güzeli

Cinsiyet Kadın
Başarı sistemi : 3
Ruh Hali : 12
Takım : Galatasaray

MesajKonu: Geri: açılımm(kürt açılımı)   açılımm(kürt açılımı) I_icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 11:23 pm

enes demiş ki:
walla asıl içimin acıdığı bastakınlerin suçunu kahraman askerimiz ve ocağına kor düşen ailelerimiz çekiyoo. ama allah tüm sehitlerimizi cennet gibi bir ödülle müjdeliyor. canını kahramanca veren şehitlerimiz eminim çok mutlular şimdi
onlar canlarıyla öderken dağdakiler devam etsin onlar affedilsin mi?açılım felan yok yeni şehit vermeye devam edicez mi
daha şehit verilmeyecek imralıdaki de ölecek bu böyle olacak
enes
Eğitim Bölüm Sorumlusu
Eğitim Bölüm Sorumlusu
enes

Cinsiyet Erkek

Cüzdan

MesajKonu: Geri: açılımm(kürt açılımı)   açılımm(kürt açılımı) I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 11:31 am

güz güzeli demiş ki:
enes demiş ki:
onlar canlarıyla öderken dağdakiler devam etsin onlar affedilsin mi?açılım felan yok yeni şehit vermeye devam edicez mi
daha şehit verilmeyecek imralıdaki de ölecek bu böyle olacak

arkadasım küçük düşünüyosun imralıdakinin olmesi hiç bi seyi değiştirmez ben ölmesin demiyorum bu terror meselesin halledilmesi için yaaa hepsini öldüreceksin( ama yapamıyolar) eğer öldüremiyosan akıl oyunu yaparak dağıtmaya calışacaksın kürt açılımı denen olay pkk ile kürt vatandaşlarının arasını açmaktı ama daha beter yaptılar pkk kahramn oldu.

şimdi şu konuya gelelim bu ülkede vatanını milletini seven kimse sehit vermek istemiyor ew arkadaslarım 7 sehit verdiğimiz gün hüngür hüngür ağladı biz böyle bi milletin cocuklarıyız ben sadece ölen şehitlerimiz acısını hafifletmek için onları öteki dünyada nasıl bir mükafat beklediğini söyledim

açılımm(kürt açılımı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kürt açılımını destekliyormusunuz?