DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS HAYATI
Telefonlardaki karısıklık Kktccell
Telefonlardaki karısıklık Kktccell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNİN SANAL KAMPÜSÜ

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Telefonlardaki karısıklık

3 posters
YazarMesaj
cagatay.vural
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
cagatay.vural

Cinsiyet Erkek
Başarı sistemi : 4

Cüzdan
Altın Altın: 0

Telefonlardaki karısıklık Empty
MesajKonu: Telefonlardaki karısıklık   Telefonlardaki karısıklık I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 10:57 pm

Avea operatörünün İzmir Bornovada dün yaşanan telefon numaralarının birbirene karışmasıyla ilgili ekşi sözlükteki yorumlar

1. yaklaşık 10 dakikadır aranan avea numaralarına başka kişilerin çıkması ile vuku bulmuştur. yoğun bir yanlış numara trafiği mevcuttur. siz de avea hattından birini arayın ve o muhteşem eğlenceye ortak olun hadi kaçırmayın.

2. sayesinde 15 yıldır haber alamadığım emmioğlunu bulduğum sapıtma. facebook'tan da ümidi kesmiştim, adamlar boşuna oh be avea dememişler. hehe.

3. sevgilimi arıyorum dallamanın biri çıkıyor, böyle gsm in....

4. sayesinde, kaşıbeyaz'a bu akşama kadar 21 kilo karides göndermem gerektiğini, yoksa bir daha benle iş yapmayacaklarını öğrendim.

elim ayağım birbirine dolaştı lan. ne yapcam ben şimdi? nerden bulunur bu meret?

5. benim cep telefonum yok yine de yanlış arıyolar şu an. çok fecii sapıtmış anlaşılan.

6. şansıma melih gökçek çıktı. hiç eğlenceli bir olay değilmiş lan. 1 dk konuştum 100 kontörüm gitti; nereye elini atsa illa sonuna kadar sömürüyor adam ya
7. sahibinden.com da ki satılık arabam için öğlen manisa dan, alıcınin biri aradı.

kendisi ile 16 da buluşmak üzere randevulaştık.

saat 16:30 da beni arayan no yu aradım nerde kaldınız diye, karşıma çiğli de sanayi de çalışan, araba ile alakası olmayan, ben sizi hiç aramadım diyen bi abimiz çıktı.

bu entryi görünceye kadar anlam verememiştim olaya, şimdi kendime geldim.
(

8. buraya mı özel bilemiycim ama izmir'de sapıtma halen devam etmekte. aynı numarayı 3 defa ardarda aradım, üçünde de farklı birileri çıktı, ama asıl görüşmem gereken kişi çıkmadı. avea yuh be!

9. az once sevgilimi aradım, bir tane lavuk "su an dustayım sonra arar mısınız" dedi. bu ne lan.

10. aileleri yıkan, sevgilileri ayıran avea'nın bir mallığı daha.

11. ben de beni niye durup dururken garanti bankasından aradılar ve gülben hanımla mı görüşüyorum diye sordular diyordum bütün gün. hayır avea sapıtmış sapıtmasına ama aveadaki operatörler de sapıtmış. bi dünya sapık.

12. az evvel sevgilimi aradığımda telefona bir kadının(????!!!) cevab vermesine sebep olan sapıtma. "adres ver geliyorum kahbeeeeeeeee" diye bağırırken diğer telefondan sevgilim aradı da, durduk yere elin kadınını hırpalamaktan kurtuldum.
13. duştayken telefonum çaldı, sanıyorum sevgilisini arayan bir adam "alo aşkım" diyerek alo dememe fırsat vermeden dumur olmama neden oldu. ardından bir hatun hanımkızımız seda orda mı dedi ben de "seda şu an duşta" dedim, ciddiye aldı tamam sonra ararım dedi.

evet bu sıçış böyle bir şey olsa gerek.

14. hayır nedense sürekli dayı kıvamındaki adamlarla muhattap ediyor, bari bir kere de hoş sesli bi hatuna denk gelseydik. nehalet gitsin böyle sapıtmaya!

15. biraz önce bana "patlican genci seni boynundan öpmek istiyorum" diye mesaj attı avea. hakkaten sapıtmış.

16. sona erdiğinde oh be(!!!!) dedirticek sapıtmadır.

17. az önce sevgilimi aradım bi' adam çıktı... "sen kimsin lan horonzbu çocuuu" dedim, "abi avea'da problem var yanlış numara" dedi... yer miyim lan ben bu ayakları kahpecan!!!!

18. tanımadığım bir numaranın beni araması ve tanımadığım bir kadının "benim kocamın telefonu sizde ne arıyor" diye bana çemkirmesine sebep olmuş hadisedir. sizin kocanız aslında gay, biz ilişki yaşıyoruz demek isterdim ama o anki şaşkınlıkla yanlış numara demek zorunda kaldım.

19. son bir saattir yaptigimiz denemelerde birinin sizi yanlis aramasi icin baska birinin de gercektrn sizi ariyor olmasi lazim. yani icinize kusku dussun diye diyorum gercekten biri sizi ariyor o sirada.

sanirim sadece izmir de.
20. kuzenimi arayayım derken bıçkın bi ortaokul çocuğundan öğrendiğim hadise. *

alo eren nerdesin müdür diyorum adam eren yok bilaaaader* hatlar karıştı bugün ortalık bombok diyor.
21. dayanamadım sevgilimi bi' daha aradım, gene bi' adam çıktı... "sen kimsin lan horonzbu çocuuuu" dedim, kızın babası çıktı... küllim ski tuttuk... amanin...

22. sapıtma izmir/bornova civarında son hızla devam etmektedir. bu civarda hatlar bir tek erkeklerde karışıyor anlaşılan. bizi niye hiç hatunlar aramıyor anasını satim!

23. hani tanimadiginiz birileriyle chat yaptiginiz bir site vardi...onu da cok sevmistiniz...adi her ne idi ise...
anladigim kadariyle firsattan istifade herkes ayni tadi yakalamak istiyor yine...merakla bu hatadan birbirlerini bulan sozlukculerin diyaloglarini bekliyoruz....

24. herşey sevgilimin bana kapıyı açar açmaz azar kaymasıyla başladı. seni aradım bi kadın açtı dedi. halbuki beni tam o anda bilmediğim bir herif aramıştı. yanyanayken bir daha ara dedim, aradı. herşey düzgündü. sonra gün boyu alakasız numaralar aramaya devam etti. iki avea'lı yanyanayız deneyelim bakalım neymiş bu numara karışıklığının olayı dedik. keşfimiz şu ki; aramanız sırasında numara aktarılıyor yazısı çıkarsa ekranda hoppadanak alakasız birini arıyorsunuz, aradığınız kişiyi de başka biri -tahminen sizin aradığınız kişiyi arayan kişi- aramış oluyor.
güz güzeli
Bayan Mod
Bayan Mod
güz güzeli

Cinsiyet Kadın
Başarı sistemi : 3
Ruh Hali : 12
Takım : Galatasaray

MesajKonu: Geri: Telefonlardaki karısıklık   Telefonlardaki karısıklık I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 11:02 pm

ya aveadan mı oluyo
allah böyle karışıklık yaşatmasın halden anlamayanlar yada anlamak istemeyenlere derdini nasıl anlatıcan

güzel paylaşım
kral
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
kral

Başarı sistemi : 1

MesajKonu: Geri: Telefonlardaki karısıklık   Telefonlardaki karısıklık I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 11:11 pm

naptın çağatay sen çok uzun bu yazı özeti yokmu bunun Telefonlardaki karısıklık Lol
cagatay.vural
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
cagatay.vural

Cinsiyet Erkek
Başarı sistemi : 4

Cüzdan
Altın Altın: 0

MesajKonu: Geri: Telefonlardaki karısıklık   Telefonlardaki karısıklık I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 11:12 pm

birazını oku abi napalım idare edeceksin..

Telefonlardaki karısıklık
1 sayfadaki 1 sayfası